לקוחות מספרים

טעים ונעים!!!

היינו קבוצה של 20 איש וכולם היו מאד מרוצים. דבר נדיר ביותר (אנחנו מטיילים כבר כמה שנים ביחד). האוכל הוא צמחוני ואנחנו קיבלנו כקבוצה סוג של "ארוחת טעימות". היה ויכוח לגבי הסלט המנצח החצילים עם העגבניות מיובשות אןו הסלק (אני בעד הסלק). כולנו הסכמנו שהלבנה והלחם מופלאים. גם הממרחים הקטנים שמגיעים עם הלחם מצוינים. טענו שהמרק עדשים היה מאד טעים, אני לא הייתי מסוגלת לטעום אפילו (יותר מדי לחם…). כשהגיע התבשיל, נראה כמו אורז עם ירקות, כולם נכנעו אז אין לי מושג אם הוא טעים. הקינוחים היו מצוינים. במיוחד הכנפה שהיה לא מאד מתוק והגיע עם ריבת גזר. למרות האתגר הכמותי (בכל זאת 20 אנשים רעבים) השירות היה מצוין. להפתעתי (בכל זאת, מצפה רמון ביום גשם) היו לא מעט אנשים נוספים בנוסף לקבוצה שלנו. אין לי מושג לגבי המחיר כי הוא נכלל בתשלום לטיול.

24/01/2016

Earthy, energetic, eclectic…a family friendly restaurant with character!”

We were so lucky to stumble upon this hidden gem in Mitzpe Ramon. The food is all vegetarian, organic and fresh and it just makes you feel good to eat it…it feels like you are doing something wonderful for yourself and your family. And to top it off, it's not only a restaurant…set in an industrial park it's an earthy shop featuring local art and a lovely garden in the back with couches and comfortable chairs to lounge on. The staff is lovely, helpful and English speaking and they sell everything from essential oils and jewelry to hand made baskets, trivets and even some interesting judaica. I would highly recommend this restaurant and look forward to visiting again the next time we go back to the Ramon crater!

ינואר 2016

מאוד נהנינו

ביקרנו בערב שבת ומאוד נהנינו מרמת האוכל והשירות עם כל הלב. למי שמגיע למצפה מומלץ!

12/06/2015

Great food and friendly staff

Great food with lots of healthy options. The environment is very comfortable with both indoor and outdoor seating. Friendly staff. Local products available for sale. Loved it so much that we visited twice during our short stay in Mitzpe Ramon.

אוקטובר 2015

מקום מיוחד, אוכל טעים ואווירה טובה

למרות שאני לא תושב המקום הייתי שם כבר פעמיים והחוויה באמת מוצלחת. האוכל טעים ומיוחד, הגבינות מעולות והאווירה מרגיעה מאד. ממליץ בחום למי שמחפש אוכל בריא ולצאת קצת מהקופסא של כל המסעדות שכולם אותו דבר..

13/11/2014

המלצה מכל הלב

ביקרנו בהדסער בערב שישי 17/10/14. נהננו מאוד! השירות ביתי ואישי, המקום מקסים והאוכל טעים!! הייתה פשוט חוויה נהדרת לנו ולילדים. תודה!

19/10/2014

אוכל צמחוני נהדר

מקום נעים ויפה שמעוצב בטוב טעם יוצא מן הכלל, להיכנס ולהרגיש את האווירה. אוכל צמחוני וטבעוני ברמה מאוד גבוהה! בתאבון!

פברואר 2016

Great Meal

We came here for lunch. A very unprepossesing entrance revealed a really nice restaurant serving fresh homemade vegetarian food of the highest order.

יולי 2016
Share